اتاق آزمایش IEC60529 IP5X IP6X مقاومت در برابر گرد و غبار

September 3, 2021

آخرین اخبار شرکت اتاق آزمایش IEC60529 IP5X IP6X مقاومت در برابر گرد و غبار

محفظه آزمایش مقاومت در برابر گرد و غبار شبیه سازی محیطی مربوطه و آزمایشهای شتابدهی را برای تحقیقات علمی ، توسعه محصول و آزمایش کیفیت ارائه می دهد ، که برای ارزیابی و تعیین محفظه و آب بندی محصولات الکتریکی و الکترونیکی و حفاظت (IP) محفظه تجهیزات و شناسایی تجهیزات الکتریکی استفاده می شود. و همچنین در آزمایش ضد گرد و غبار آیا می توان عملکرد خوب تجهیزات و قطعات را بعدا یا در حین آزمایش تضمین کرد.

 

کارایی


غلظت گرد و غبار: پودر تالک خشک 2 ~ 4 کیلوگرم/متر مکعب

ذرات گرد و غبار: 1 ~ 10um (اندازه ذرات کمتر یا مساوی 5um است که بیش از 50٪ را شامل می شود)

دمای آزمایش: RT+10 ℃ ~ 80

سرعت هوا: اما 2 متر بر ثانیه

فاصله صفحه نمایش: 75μm

گرد و غبار آزمایش: پودر تالک خشک ، سیمان پرتلند ، خاکستر دودکش و غیره ؛

 

سطح ضد گرد و غبار IP5X و IP6X دارای بالاترین الزامات برای آزمایش است.بنابراین ، ذرات گرد و غبار مورد استفاده کوچکترین ذرات برای شبیه سازی طوفان های شن و انجام آزمایش های نفوذ بر روی اجسام مورد آزمایش هستند.اگر اجسام آزمایشی پس از آزمایش وارد فضای داخلی نشوند ، نشان می دهد که تست ضد گرد و غبار IP5X یا IP6X را پشت سر گذاشته است.اصل ساختار محفظه آزمایش گرد و غبار که می تواند آزمایش گرد و غبار IP5X و IP6X را انجام دهد ، بازیافت گرد و غبار برای آزمایش نمونه ها است.

 

  آخرین اخبار شرکت اتاق آزمایش IEC60529 IP5X IP6X مقاومت در برابر گرد و غبار  0          آخرین اخبار شرکت اتاق آزمایش IEC60529 IP5X IP6X مقاومت در برابر گرد و غبار  1