Xi'An LIB Environmental Simulation Industry

وعده ما باقی مانده است
گزینه های تحرک را برای نیازهای مشتری ما ارائه دهید
  • ویدئو
  • تصاویر
شرکت اطلاعات
صفحه اصلی بازار: در سراسر جهان
نوع کسب و کار: سازنده, صادر کننده, شرکت تجاری, فروشنده
مارک های: LIB
تعداد کارمندان: 10~100
فروش سالانه: 2 Million-5 Million
سال تاسیس: 2009
صادرات کامپیوتر: 80% - 90%
ایمیل: serena@lib-industry.com
معرفی

چین Xi'An LIB Environmental Simulation Industry نمایه شرکت 0

 

صنعت شبیه سازی زیست محیطی Xi An LIB از سال 2009 اتاق آزمایش محیطی را تولید و به فروش می رساند ، از جمله طراحی ، ساخت و همچنین فروش و خدمات در سراسر جهان.

 

محصولات جامع LIB شامل اتاق های دما و آب و هوا ، محفظه های آزمایش خوردگی ، تجهیزات آزمایش IP و گرد و غبار و آب ، محفظه هوازدگی و محفظه های آزمایش خاص برای کاربرد مشتری است.مدل های استاندارد و سفارشی به شما امکان می دهند اندازه ، پیکربندی و عملکرد را متناسب با انواع شرایط آزمایش محیطی انتخاب کنید.تمام محصولات LIB دارای گواهینامه CE و ROHS و همچنین سایر گواهینامه های ملی هستند.

 

چین Xi'An LIB Environmental Simulation Industry نمایه شرکت 1

LIB Industry متمرکز بر ارائه راه حل کلیدی برای آزمایش محیط زیست است که تحقیق ، طراحی ، تولید ، راه اندازی ، تحویل ، نصب و آموزش ، کل محصولات و خدمات را با توجه به نیاز مشتری ارائه می دهد.به ما بگویید چه چیزی نیاز دارید ، بگذارید به شما کمک کنیم.

 

در مورد فروش ، فروش مستقیم LIB و ایجاد نمایندگی های محلی در سراسر جهان به مشتریان امکان می دهد اتاق های آزمایش LIB را با خیال راحت تری خریداری کنند.تا سال 2019 ، بازار ما به 53 کشور در سراسر جهان گسترش یافته است و بازار همچنان در حال گسترش است.نمایندگان محلی و مراکز خدمات ، خرید و دریافت خدمات را برای مشتریان آسان می کنند.

 

 

تاریخ

● 2009
شرکتی را تاسیس کرد تا ضمن کاوش و تصور در بازارهای جهانی تولید اتاق آزمایش را آغاز کرده و در بازار داخلی بفروشد.

 

2011
نوع اتاق آزمایش را تکمیل کنید و تولید را گسترش دهید ، در ابتدا با یک خط کامل از اتاق آزمایش.

 

2013
مواد محصول را به روز کنید.به عنوان مثال ، ما مواد اتاق نمک پاش را به فایبرگلاس پلاستیکی ارتقا دادیم که در برابر پیری ، دمای بالا و عمر طولانی مقاومت بیشتری دارد.در ژوئن همان سال ، بازار به سنگاپور ، آزمایشگاه ایالات متحده و سایر زمینه های صنعتی گسترش یافت.

 

2014
در ژانویه ، اولین اتاق راهپیمایی 36 متر مربعی با کارخانه زیمنس در قزاقستان امضا شد و در مارس با موفقیت تکمیل شد.در ماه ژوئن ، اتاق محیط زیست دسکتاپ 50L توسعه یافت و به گرمترین فروش سالانه شرکت تبدیل شد.در ماه سپتامبر ، یک محفظه آزمایش دی اکسید گوگرد ایجاد شد.و این تنها مورد در چین است که می تواند کاملاً اتوماتیک کنترل شود و دستگاه گاز اگزوز آن کاملاً دارای گواهینامه ایمنی اتحادیه اروپا است.در ماه اکتبر ، سری لامپ های زنون توسعه یافت و به محصول داغ سال تبدیل شد.

 

2015
اتاق سفارشی نمونه های بزرگ کویت در ژانویه تحویل داده شد.در ماه آوریل ، سیستم کنترل کننده منبع لامپ زنون برای کنترل سیستم دوباره به روز شد.در ماه مه ، این شرکت گواهینامه CE ROHS را برای برخی از محصولات به پایان رساند.تا ماه آگوست ، محصولات LIB با موفقیت به TUV ، Intertek Element ، Intel و سایر آزمایشگاه ها و زمینه های صنعتی معروف صادر شد.

 

2016
تیم خدمات پس از فروش LIB برای ارائه خدمات پس از فروش جهانی تشکیل شد و از تیم مهندسی CSA برای انطباق بیشتر با مشخصات تولید معتبر بین المللی دعوت شد.

 

2018
این شرکت سرمایه گذاری در فناوری تولید و توسعه محصول جدید را افزایش داده است ، به طوری که اتاق آزمایش LIB می تواند به استانداردهای اروپا ، آمریکا و کانادا ، آسیا ، استرالیا و سایر استانداردها برسد.

سرویس

چین Xi'An LIB Environmental Simulation Industry نمایه شرکت 0

 ضمانتنامه
3 سال گارانتی ، خدمات پیگیری مادام العمر.ما یک تیم حرفه ای پس از فروش داریم ، اگر در حین کار سوالی داشتید ، ما 24 ساعت راه حل برای شما ارائه می دهیم.

 

نحوه سرویس دهی
 

1. پاسخ سریع
ما تیم نخبگانی برای خدمات رسانی به مشتریان خود داریم.ما راه حل های حرفه ای ، تجهیزات مناسب و پاسخ به موقع به مشتریان در سراسر جهان ارائه می دهیم.وقتی س questionsال و درخواست دریافت می کنیم ، طی 1-3 ساعت به مشتریان خود پاسخ می دهیم.برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید خوش آمدید

 

2. یک راه حل خدمات متوقف کنید
بخش خدمات LIB مستقیماً مشاوره قبل از فروش ، خدمات پس از فروش آموزش نصب و راه اندازی ، مدیریت خطا ، جایگزینی لوازم جانبی و ارسال مهندسین ما را به محل کار خود ارائه می دهد.اکنون برخی از شرکتهای خدمات محلی همکاری در خارج از کشور برای ارائه ماشین آلات و خدمات به مشتریان خارجی داریم.

 

3. مأموران سراسر جهان
نمایندگان و مراکز خدمات ما در سراسر جهان برای ارائه محصولات LIB ، نصب و خدمات نگهداری برای مشتریان. همه چیز را ساده و راحت می کند.

 

 

تیم ما

چین Xi'An LIB Environmental Simulation Industry نمایه شرکت 0

صنعت شبیه سازی زیست محیطی Xi'an LIB استعدادهای برتر و فن آوری مربوطه را برای یک تیم حرفه ای بسیار واجد شرایط جمع می کند. ما بخش تحقیق و توسعه ، بخش خدمات کیفیت ، بخش خدمات پس از فروش ، بخش تولید و بخش بازار داریم که در مجموع حدود 100 نفر هستند. طراحی ، تولید ، بهره برداری و راه اندازی محصول ، آزمایش توسط تکنسین های حرفه ای انجام می شود.